"Please remember – what exactly allows us to be united now, united for justice.
Every person matters. That is, every person is important, every life is important.
Glory to all those who protect Ukraine and the international order on the legal front!
Glory to all who are now fighting for Ukraine!"


Про нас Мета Структура Діяльнісь ВАГ Регіони Секції Учасники ВАГ Наші гіди Контакти Навчання

Відкрити Телеграм-канал ВАГ

 
Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація гідів"

Civic Union "Ukrainian Tourist Guides Association"Всеукраїнська Асоціація Гідів - Головна сторінка
Про нас

У 2014 році, група гідів-ентузіастів зібралась і вирішила, що час вимагає роботу українських гідів виводити на більш високий рівень. Ми почали працювати. Так, на початку 2016 р. на Парламентських слуханнях з питань туризму ми запропонували ввести в українське законодавство європейську норму EN 15565:2008 - стандарт, який регулює підготовку та підвищення кваліфікації туристичних гідів. У травні 2016 року Громадська спілка «Всеукраїнська Асоціація гідів» (ВАГ) офіційно зареєструвалася як всеукраїнське професійне об’єднання.
Мета

Головною метою ВАГ є об'єднання гідів на засадах створення сприятливих умов для розвитку національного туристичного ринку шляхом розробки та просування якісного екскурсійного продукту, підвищення рівня професійної майстерності гідів, конкретизації їх ролі й місця в просвітницькому та виховному процесі, підвищенню авторитету професії.
Основними напрямками діяльності ВАГ є:

Сприяння: процесу формування професійного напрямку роботи гідів в Україні;  реформуванню українського законодавства з використанням досвіду європейських країн – лідерів туристичного ринку, гармонізації норм із законодавством Європейського Союзу; розвитку правових форм самоорганізації та саморегуляції туристичної спільноти; розвитку екскурсійної справи, зокрема екскурсійного продукту в Україні; створенню та веденню національного реєстру гідів. Забезпечення захисту законних прав та інтересів членів ВАГ. Підвищення ролі та престижу роботи гідів в українському суспільстві. Вдосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації гідів, створення умов для професійного розвитку фахівців та поширенню етичних стандартів професії. Співпраця з міжнародними організаціями у сфері туризму, представлення фахівців української екскурсійної справи у міжнародних фахових організація та інша міжнародна діяльність. Ми є співзасновниками асоціації «Національна туристична організація України» (НТОУ) та «Всеукраїньскої асоціації гастрономічного туризму» (ВАГТ). Сьогодні ВАГ представляє Україну у двох міжнародних професійних спільнотах – Європейської федерації асоціацій туристичних гідів (FEG) та Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів (WFTGA).

Кодекс ВАГ

Міжнародні партнери ВАГ
Національні партнери ВАГ

Регіональні партнери ВАГ

Галузеві партнери ВАГ


Навчання та підвіщення кваліфікаціїfb.com/UkrainianTouristGuidesAssociation +380509216727 tourguidesua@gmail.com board@uaguides.com office@uaguides.com